Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że po raz pierwszy organizowaliśmy tak duże i poważne przedsięwzięcie dla siebie. A dokładniej dla Kasi i Kuby, "filarów" Krainy Zabaw, którzy się pobrali.
Na własnej skórze poczuliśmy, na czym zależy naszym Klientom, gdy to my coś organizujemy dla nich... 

 

Dlaczego jeszcze?

Ano dlatego, że miejsce imprezy też było dość specyficzne - wielokrotnie przez nas odwiedzany Ośrodek ZHP w Rogalinku. Miejsce, w którym organizowanych jest wiele fantastycznych wydarzeń i które bardzo polecamy. Jednak zwykle odbywają się tam eventy o mniej formalnym charakterze, a teraz bądź co bądź miało się odbyć wesele! 

Wnętrze wymagało przemeblowania i ozdobienia pomieszczeń - korytarza, sali jadalnej i sali tanecznej. Długo zastanawialiśmy się, jak osiągnąć zadawalający efekt niewielkim nakładem - i pracy, i kosztów. Pożyczyliśmy przeróżne tkaniny i pomysł ten okazał się być strzałem w dziesiątkę! Do tego ciekawy zestaw kolorystyczny jednorazowych naczyń (skądinąd zadziwiająco tanich) oraz żywe kwiaty. No i zespół ludzi z głowami pełnymi pomysłów i gotowych do pracy. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego się chwalimy :)

Zastrzegamy jednak, że wystrój sal nie znajduje się w naszej ofercie (jeszcze...)