To są pytania, które najczęściej nam zadajecie :)

Dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na nie także tutaj.

Przede wszystkim każde przyjęcie urodzinowe z nami to mnóstwo dobrej zabawy - w końcu nazwa nas zobowiązuje ;)

Ale... każde urodziny są zupełnie inne, dlatego odpowiedzieć na to pytanie wcale nie jest tak łatwo. Poniżej opowiadamy, co dzieje się najczęściej. 

 

✔️ Poznajemy się 

Urodziny rozpoczynamy od kilku zabaw integracyjnych, podczas których dzieci poznają nas i siebie nawzajem. Nieśmiałym te zabawy pomagają przełamać pierwsze lody, a bardziej żywiołowym przypomną, że od teraz bawimy się razem. Podczas kolejnej z zabaw poznajemy swoje imiona i wykonujemy pamiątkowe identyfikatory z imionami dzieci.

✔️ Misja czas start! 

Gdy już wszyscy się znamy… zapraszamy wszystkich uczestników do krainy zabaw! Dalsze atrakcje zależą już od wybranej przez Jubilata fabuły urodzin, a także wieku i płci dzieci. Są to liczne atrakcje sportowe, zabawy muzyczne, czasem też plastyczne. Uczestnicy za każdym razem mają do wykonania misję związaną z tematyką przyjęcia. Nasze propozycje scenariuszy znajdziecie tutaj: http://bit.ly/2mUueqP

✔️ Tort 
Zwykle w połowie przyjęcia jest przerwa na poczęstunek oraz tort. Choć to zależy od Was, bo oczywiście tort można zaplanować także po naszych animacjach.

✔️ Misja kontynuacja 
Po chwili odpoczynku, ze zdwojoną energią wracamy do zabaw.

✔️ Pora na konkurs 
Gdy uczestnikom uda się wykonać wszystkie czekające na nich zadania - pora na konkurs! Konkurs, w którym każdy wygrywa i otrzymuje pamiątkowy upominek ;)

✔️ Zakończenie zabaw 

Na koniec każde z dzieci otrzymuje dyplom za udział w zabawie. Dzięki niemu z pewnością miło będzie wspominać ten czas!

 

Jeśli macie pytania - śmiało Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.! Zachęcamy też do komentowania tego artykułu na facebooku!