Urodziny tematyczne były odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy zwracali się do nas z prośbą o pomoc. Mieli dosyć kolejnych takich samych urodzin “w kulkach”. Szukali czegoś innego… Chcieli, by ich dziecko miało urodziny ciekawsze, które będą dla niego prawdziwą przygodą. Wtedy powstał pomysł urodzin fabularnych, podczas których dzieci przeniosą się do równoległej… krainy zabaw ;)

🔴 Podczas przyjęcia urodzinowego zapraszamy Jubilata i gości do indiańskiej wioski, na poszukiwanie skarbu, do krainy Gwiezdnych Wojen, a nawet przeżywamy przygody Tytusa, Romka i A’Tomka. Wszystkie nasze propozycje scenariuszy urodzinowych znajdziesz tutaj.

 

Z powodzeniem organizujemy urodziny tematyczne już od prawie 7 lat!
Wiemy, że nasze urodziny są dla dzieci nie tylko miłym wspomnieniem, ale też inspiracją do dalszych zabaw! 

Ale powodów wyboru urodzin tematycznych jest o wiele, wiele więcej! 

🔵 większe zaangażowanie w zabawę
dzieci bardziej angażują się w zabawę, gdy mają do wykonania wspólną “misję” - no bo kto by nie chciał zdobyć wszystkich wskazówek potrzebnych do odnalezienia skarbu? ;)

🔵 inspiracja do samodzielnych zabaw
urodzinowe zabawy inspirują do dalszych samodzielnych zabaw i odkrywania świata. “Przyjęcie z Naukowcem” niemal każdego skłania do dalszego eksperymentowania w domu ;)

🔵 nauka przez zabawę
dzięki zabawom dzieci w przyjemny i lekki sposób zdobywają też wiedzę i nowe umiejętności.

🔵 przełamanie nieśmiałości i integracja grupy
zabawa w grupie pomaga dzieciom przełamać nieśmiałość, a także uczy, że każdy jest ważny. Wspólne działanie sprzyja też integracji grupy zaproszonych gości.

🔵 rozwój kreatywności i wyobraźni
przenosząc się w czasie i przestrzeni do krainy zabaw, wspieramy rozwój kreatywności i wyobraźni - i tych najmłodszych, i nieco starszych.

🔵 akcesoria tematyczne i rekwizyty
akcesoria pomagają gościom bardziej wczuć się w temat przewodni przyjęcia. Każdy chłopiec z mieczem w dłoni staje się rycerzem ;)

🔵 miłe wspomnienia
urodzinowe zabawy na długo pozostają w pamięci Jubilata i Jego gości. Wiemy, że są tematem wielu rozmów na przerwach w szkole i przy domowych stołach ;)