Poniżej przedstawiamy krok po kroku... Jak przejść od pomysłu do udanej imprezy Twojego dziecka ;)

 

Krok 1 - Skontaktuj się z nami:

📍 telefonicznie 
zadzwoń do nas pod numer telefonu:
Joanna Mączyńska +48665764787
Katarzyna Pawlak +48602585844

📍 mailowo 
napisz wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
📍 na facebooku w wiadomości prywatnej: m.me/KrainaZabaw 

Krok 2 - Razem ustalimy termin przyjęcia 
Przyjęcia odbywają się w weekendy lub w tygodniu w godzinach popołudniowych, zwykle po 17. Przed telefonem do nas, zastanów się, jaki termin lub terminy byłyby dla Ciebie dogodne. My sprawdzimy naszą dostępność i odpowiemy Ci, czy jest to możliwe. Jeśli nie, to zaproponujemy inny termin.

Krok 3 - Razem ustalimy miejsce przyjęcia 
Przyjęcie urodzinowe może odbywać się:
📍 w Twoim domu
📍 w plenerze
📍 w wynajętej sali - tutaj my służymy pomocą ze znalezieniem odpowiedniej sali, współpracujemy z kilkoma miejsca, ale jesteśmy też otwarci na Twoje pomysły i propozycje!

Krok 4 - Razem ustalimy czas trwania i tematykę przyjęcia 
Wspólnie ustalimy godzinę rozpoczęcia i czas trwania animacji. Nasze animacje oparte są o wybraną tematykę, dzięki temu jeszcze bardziej odpowiadają zainteresowaniom Twojego dziecka i jego gości!
Nasze propozycje scenariuszy znajdziesz tutaj:

Krok 5 - Razem ustalimy szczegóły 
Każde nasze urodziny są inne :) Zawsze staramy się jak najlepiej dostosowywać zabawy do grupy dzieci. Dlatego zapytamy Cię o szacowaną liczbę dzieci, wiek, płeć, czy dzieci się znają. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie, to z chęcią weźmiemy je pod uwagę.

Krok 6 - My przygotujemy zaproszenia 
Jeśli tylko chcecie, przygotowanie zaproszeń może pozostać na naszej głowie. Wówczas wyślemy je Wam mailowo, a Wam pozostanie tylko je wydrukować i wręczyć gościom.

Krok 7 - Przygotuj poczęstunek i tort 
Większość rodziców decyduje się samodzielnie przygotować poczęstunek dla Jubilata i Jego gości. W końcu to Ty najlepiej wiesz, jakie smakołyki sprawią największą przyjemność Twojemu dziecku w ten szczególny dzień :)

Krok 8 - URODZINY CZAS START
Zapraszamy Jubilata i Jego gości do... krainy zabaw! ;)
Jeśli nie czytałeś naszego wpisu o tym, jak wyglądają urodziny z Krainą Zabaw, to zapraszamy do lektury