Podczas pikniku rodzinnego proponujemy konkurencje dla dzieci wraz z Rodzicami oraz wyłącznie dla dzieci i wyłącznie dla dorosłych. Rodzice z pewnością zaangażują się w program zabaw, ale też chętnie spędzą czas na rozmowach. Warto więc, by także program dla dzieci był bogaty.

Z chęcią zajmiemy się całościową organizacją festynu. Wówczas spotkamy się z Państwem, by poznać Państwa oczekiwania i omówić wizję tego wydarzenia. Każdy festyn, piknik czy jarmark jest dla nas wyzwaniem - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Organizatora.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo samodzielnie organizować festyn, możemy także zapewnić dodatkowe atrakcje. Możemy w ten sposób wzbogacić organizowane przez Państwa imprezy o atrakcje dla dzieci.

Firma prowadzi podczas festynów zabawy dla dzieci oraz dla osób w każdym wieku. Zabawy prowadzone są przy akompaniamencie muzyki. Zorganizujemy dzieciom wiele atrakcji na jednym lub kilku stoiskach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo możliwości aranżacji wielu kącików rozmaitości:

  • plasyczny - plener malarski, ciastolina, pieczątki, zabawa kredą i wiele innych nietuzinkowych pomysłów,
  • archeologiczny - przymierzanie średniowiecznych strojów, koło garncarskie, wykonywanie krajki oraz innych dawnych ozdób,
  • sportowy - konkurencje są uzależnione od warunków terenowych oraz ilości i wieku dzieci, możliwość strzelania z łuku,
  • ruchowy - integracyjne zabawy w kole, zabawy  z chustą Klanza oraz tunelami animacyjnymi,
  • cyrkowy - nauka kręcenia talerzami, sztuczki magiczne.

Jeśli zdecydują się Państwo jedynie na skorzystanie z pojedynczych atrakcji - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Istnieje możliwość przygotowania stoisk lub organizacji festynu tematycznego. Proponujemy organizację zabaw związanych z profilem działalności firmy. Jest to doskonała dla zaspokojenia ciekawości dzieci, czym zajmują się ich rodzice!