Podczas pikniku rodzinnego proponujemy konkurencje dla dzieci wraz z Rodzicami oraz wyłącznie dla dzieci. Rodzice z pewnością zaangażują się w program zabaw, ale też chętnie spędzą czas na rozmowach. Taki piknik jest bowiem doskonałą okazją do wzajemnego poznania się i integracji. Warto więc, by także program dla dzieci był bogaty.

Z chęcią zajmiemy się całościową organizacją festynu. Wówczas spotkamy się z Państwem, by poznać Państwa oczekiwania i omówić wizję tego wydarzenia. Każdy festyn, piknik czy jarmark jest dla nas wyzwaniem - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Organizatora.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo samodzielnie organizować festyn, możemy także zapewnić dodatkowe atrakcje .

Firma prowadzi podczas festynów zabawy dla dzieci oraz dla osób w każdym wieku. Zabawy prowadzone są przy akompaniamencie muzyki. Zorganizujemy dzieciom wiele atrakcji na jednym lub kilku stoiskach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo możliwości aranżacji wielu kącików rozmaitości:

  • plasyczny - plener malarski, ciastolina, pieczątki, zabawa kredą i wiele innych nietuzinkowych pomysłów,
  • archeologiczny - przymierzanie średniowiecznych strojów, koło garncarskie, wykonywanie krajki oraz innych dawnych ozdób,
  • sportowy - konkurencje są uzależnione od warunków terenowych oraz ilości i wieku dzieci, możliwość strzelania z łuku,
  • ruchowy - integracyjne zabawy w kole, zabawy  z chustą Klanza oraz tunelami animacyjnymi,
  • cyrkowy - nauka kręcenia talerzami, sztuczki magiczne.

 

Istnieje możliwość przygotowania stoisk lub organizacji festynu tematycznego. Wśród chętnie wybieranych tematów znajduje się m.in. Indiańska wioska czy Piracki skarb.


Jeśli zdecydują się Państwo jedynie na skorzystanie z pojedynczych atrakcji - zachęcamy do zapoznania się z ofertą!