Proponujemy Państwu opiekę nad dziećmi podczas rodzinnych uroczystości, Pierwszej Komunii, rocznicy ślubu itp.
Mamy doświadczenie w opiece nad dziećmi zarówno podczas małych, jak i podczas bardzo dużych imprez rodzinnych. 


WESELE
Zajęcie dzieci na weselach to często spore wyzwanie. Proponujemy Państwu przygotowanie sali zabaw, dostosowanej do wieku dzieci, przygotowanie i przeprowadzenie zajęć ruchowych i plastycznych. Dla Pary Młodej dzieci przygotowują ślubny upominek. 
Zorganizowanie zajęć dzieciom odciąża rodziców, którzy mogą swobodnie bawić się na weselu. Zajęcia prowadzone są dla dzieci w różnym wieku. Z naszego doświadczenia wynika, że już dwulatki mogą w nich uczestniczyć. 


SPOTKANIA RODZINNE - PIERWSZA KOMUNIA, ROCZNICA ŚLUBU...
Podczas rodzinnych spotkań z okazji Pierwszej Komunii Świętej także proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty! Zajęcia mogą być prowadzone na jeden z tematów dostępnych w scenariuszach lub zupełnie inny. Zabawy dostosowujemy do ilości i wieku dzieci, a także do warunków lokalowych. 
Mogą Państwo skorzystać także z innych atrakcji:
- malowanie buziek, 
- modelowanie balonów, 
- pokaz wielkich baniek mydlanych
i wiele innych. 


OPIEKA NOCNA
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej opieki nad dziećmi wieczorem i w nocy. Jeśli wybieracie się Państwo do teatru czy na przyjęcie, śmiało możecie powierzyć swoje dzieci nam - w Państwa domu zorganizujemy im zajęcia i położymy do spania, a Państwo możecie wrócić o dowolnej porze w nocy. Dzieci z pewnością nie będą się nudzić!
Istnieje możliwość zorganizowania dziecięcego przyjęcia, jeśli zaproszą Państwo dzieci znajomych, którzy wraz z Państwem wybierają się na nocną zabawę. Gdy Państwo wrócą, dzieci będą spały, a w domu nie będzie oznak wieczornego przyjęcia.