Urodziny to ważne wydarzenie w życiu dziecka, nie rzadko wyczekiwane miesiącami. Dlatego warto, by ten dzień był rzeczywiście świętem i na długo pozostawił w pamięci dobre wspomnienia. By nadać wyjątkowy charakter każdemu przyjęciu proponujemy szeroki wybór scenariuszy. Jesteśmy także gotowi stworzyć nową tematykę tak, by odpowiadała ona zainteresowaniom Jubilatów. Każde dziecko jest inne, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej uroczystości.

 

Chcemy, żeby organizowane przez nas przyjęcia były dla dzieci wyjątkowe i niezapomniane. By atmosfera sprzyjała radosnemu przeżywaniu tego dnia wraz z zaproszonymi Gośćmi. Pragniemy, by zarówno Jubilat, jak i Goście, przenieśli się do krainy zabawy. Wówczas wspólnie spędzony czas będzie okazją do zdobywania nowych umiejętności, a także da dzieciom inspirację do własnych pomysłów na zabawy.

Od wielu lat pracujemy z dziećmi - ciągle ucząc się i poszukując nowych pomysłów na ciekawe formy zajęć.  Dzięki temu doświadczeniu wybraliśmy takie zabawy, które z pewnością przypadną do gustu dzieciakom. Nie poprzestajemy jednak na tym i staramy się wciąż realizować nowe pomysły. Jesteśmy też otwarci na państwa sugestię. Każde niestandardowe zadanie jest dla nas inspirującym wyzwaniem!

 

Prowadziliśmy zajęcia zarówno dla dzieci w wieku 5-11lat w prowadzonej przez nas gromadzie zuchowej, jak też młodszych. Mieliśmy okazję animować zabawy dla grup dzieci świetnie zgranych, jak też takich, które jeszcze się nie znały. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Podczas letnich obozów większość czasu spędzamy na powietrzu. Dlatego organizacja zabaw w plenerze nie stanowi dla nas problemu.

Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt przyjęć urodzinowych, podczas których animowaliśmy setki dziecięcych zabaw!

 

Proponujemy, by przyjęcia trwały 2 lub 3 godziny. Jeśli jednak chcieliby Państwo zorganizować dłużej trwające przyjęcie - także jest to możliwe.

W zależności od liczby dzieci, zapewniamy opiekę 2 lub 3 animatorów.

Mamy także propozycję dla tych z Państwa, którzy chcieliby urządzić kameralne urodziny w gronie rodzeństwa i najbliższych kolegów Jubilata. Jest to opcja szczególnie polecana najmłodszym, którzy nie są przyzwyczajeni do zabaw w dużej grupie. Wówczas dziećmi zajmuje się 1 animator.

W cenie proponujemy Państwu:

  • przygotowanie i animację zabaw związanych z tematyką przyjęcia,
  • identyfikatory z imionami dla wszystkich dzieci, zdobione samodzielnie przez uczestników przyjęcia,
  • kolorowe dyplomy pamiątkowe z podziękowaniem za wspólną zabawę,
  • wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia zabaw,
  • zaproszenia w formie elektronicznej (prześlemy je Państwu poprzez e-mail, do wydrukowania i wręczenia Gościom), których treść uzgadniamy z Rodzicami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi scenariuszami!

Dla tych z Państwa, którzy po raz kolejny zdecydują się powierzyć organizację przyjęcia właśnie nam - przewidujemy zniżkę!

Aby zapoznać się z cennikiem, zapraszamy do zakładki Cennik urodziny

Jeśli chcą Państwo otrzymywać biuletyn z informacjami o nowościach w Krainie Zabaw, prosimy o wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.